ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNIACH 16-20 MAJA zostaną wysłane 23maja

Dźwięki natury. Doskonały relaks przed snem...
24.jpg

Dźwięki natury- relaks przed snem...

Natura to najwspanialszy kompozytor. Aranżacje wokalne ptaków, zwierząt czy żywiołów od niepamiętnych czasów działały na człowieka kojąco.

Przy takim akompaniamencie wyciszają się emocje i coraz bardziej jest odczuwalna harmonia i spokój. W dobie rozwoju współczesnej cywilizacji "ów kompozytor" - natura, staje się coraz bardziej zagłuszany... Muzyka w elektronicznych aranżacjach dominuje niemal na każdym kroku. Trudno jest się wyciszyć i zebrać myśli. Jednak, jak to zwykle bywa, natura potrafi się sama harmonizować. Zawsze dąży do równowagi. Coraz bardziej woła w ludzkiej duszy głos - a właściwie potrzeba dążąca do wyciszenia i spełnienia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy, współcześni twórcy i kompozytorzy coraz powszechniej wykorzystują w kompozycjach aranżacje odgłosów natury, tworząc w ten niepowtarzalny sposób synchronizującą relaksację i harmonię.

Kompozycje instrumentalne, w których tłem wokalnym są odgłosy natury, znane są od setek, a nawet tysięcy lat. Niegdyś przecież grano piękną muzykę bezpośrednio na łonie natury. W naszych czasach trudno byłoby każdemu doświadczać takiej głębi płynącej z muzyki.

Współcześni twórcy, podążając śladami postępu cywilizacji, zdumiewająco harmonizują naturę ze swoimi kompozycjami.

Piękna i głęboka melodia działająca relaksująco wzbogacana odgłosami natury (szum morza, śpiew ptaków itp.) to właśnie obraz współczesnej muzyki relaksacyjnej.

Polecamy Wam muzykę relaksacyjną Najwspanialsza.pl . Odkryjecie tu mnóstwo ciekawych płyt z muzyką, która pozwoli Wam się wyciszyć i uspokoić przed snem. 

"Leśny spacer", "Nad brzegiem morza" czy "Górski potok" to piękne kompozycje odzwierciedlające dążenia ich twórców, a jednocześnie wspaniale relaksujące i odprężające. Przy takiej muzyce można zwyczajnie odpocząć, odetchnąć od zmagań codzienności. Okazuje się również, że odgłosy natury pojawiające się we współczesnej muzyce, nie tylko instrumentalnej, doskonale spełniają swoją rolę. Oprócz relaksującego działania, wydają się być ponad czasem, pretendując w ten sposób do nigdy nie przemijających dziedzin muzyki. To istotne, że płyt CD z takimi utworami można słuchać z taką samą przyjemnością teraz i za jakiś czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl