Nagrody
 

Zestaw do wieczornego rytuału czyli Serum Moon Drops w duecie z Rollerem z różowego kwarcu otrzymał tytuł "Debiut Roku" w szóstym konkursie GLAMMIES 2020 organizowanym przez magazyn GLAMOUR. W konkursie brały udział topowe polskie marki urodowe. Zwycięzców wytypowały czytelniczki i internautki co jest dla nas powodem do ogromnej dumy!

 

Na tym nie koniec! Ten sam zestaw otrzymał 1 miejsce w kategorii #BestNightEver w konkursie LOVE COSMETICS AWARDS. 

Pomysłodawczynią i organizatorem konkursu jest Lidia Lewandowska – właścicielka firmy konsultingowej Cosmetics Insight Poland, ekspertka branży kosmetycznej oraz redaktor naczelna portalu WirtualneKosmetyki.pl

Jurorami w konkursie są Jolanta Tkaczyk (Akademia Leona Koźmińskiego), Jagoda Prętnicka – Markiewicz (ekspertka social media), Jolanta Fraszyńska (aktorka), Maria Kowalczyk (dziennikarka, influencerka), Justyna Koziej (Dr Koziej Instytutu Badań Kosmetyków), Anita Błaszczak (dziennikarka Rzeczpospolitej) oraz Lidia Lewandowska (przewodnicząca jury).

„W tym roku konkurencja była naprawdę olbrzymia. Ocenialiśmy zgłoszone produkty z wielu perspektyw i mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że wygrali najlepsi z najlepszych. Gratuluję laureatom i wyróżnionym, dziękuję za zaufanie, jakimi branża obdarzyła mój projekt i już dziś zapraszam do udziału w kolejnej edycji Love Cosmetics Awards. Polska biznes kosmetyczny zasługuje na najlepszą promocję!” – powiedziała Lidia Lewandowska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.