O marce Slaap

 Myśl o tym by stworzyć markę łączącą sferę beauty z promowaniem zdrowego snu nie zrodził się zupełnie przypadkowo. Moment poprzedzający tą decyzję to czas kiedy czułam się zmęczona i wypalona dotychczasową pracą zawodową. Chroniczne niewyspanie i nadmiar obowiązków coraz mocniej dawały mi się we znaki. Nietrudno się domyślić, że szybko dały odzwierciedlenie w stanie zdrowia, samopoczuciu i wyglądzie mojej skóry.  Dotarło do mnie, że ciągły bieg     i podążanie za spełnieniem wymagań dzisiejszego świata to szaleństwo. Zaczęłam szukać nowego sposobu na życie w zgodzie ze sobą.

Z okazji 30-stych urodzin dostałam w prezencie książkę „Dlaczego Śpimy”    Dr Mathew Walkera, która okazała się przełomem w podjęciu ważnych zmian. Zanim ją przeczytałam nie miałam świadomości, jak bardzo jesteśmy pogrążeni w kryzysie snu i jak ogromny wpływ na nasze życie   i zdrowie ma jego jakość. Zafascynowana ezoterycznym zaułkiem tego świata postanowiłam połączyć z nim moje wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Tak zrodził się pomysł, który zrealizowałam z pomocą wspaniałych i zdolnych kobiet. W zaledwie pół roku stworzyłyśmy markę dla kobiet takich jak my. SLAAP HOME RITUALS promuje zdrowy sen, naturalną pielęgnację oraz wieczorne rytuały.

Dlaczego? Ponieważ każda z nas niezależnie od tego ile ma SUPERMOCY zasługuje na to.

KOBIETY- WSPÓŁCZESNE SUPERHOHATERKI

Każda z nas ma dużą potrzebę dbania o innych i spełniania narzucanych na wymagań. O sobie często zapominamy. Poprzez markę SLAAP chciałybyśmy szerzyć ideę zdrowego snu oraz wypoczętych i wyspanych kobiet, które odważnie i głośno mówią o swoich potrzebach. Nie boją się ich zaspakajać, zachowując przy tym swój styl i wrażliwość. Chcemy również głośno i odważnie mówić o naturalnym pięknie. Działać na przekór milionom idealnych zdjęć z Instagrama, Facebooka czy reklam, które obniżają poczucie własnej wartości i sprawiają, że nieustannie porównujemy się z innymi. Zamiast wyśrubowanych standardów piękności pokazujemy indywidualizm i autentyczność.

NASZE PRODUKTY

Nasze produkty wytwarzamy lokalnie m.in. w małej fabryce na południu Polski. Ich proces wdrożenia jest długi i podchodzimy do niego bardzo skrupulatnie. Wszystko to, co powstaje, testujemy w profesjonalnych laboratoriach, a następnie same sprawdzamy. Kosmetyki oparte są na surowcach naturalnych. Nie znajdziesz w nich żadnych szkodliwych substancji. Składniki dobieramy bardzo uważnie i wytwarzamy wyłącznie to, czego same chcemy używać. Liczy się dla nas każdy szczegół - receptura, działanie, wygląd. Chcemy, by nasze produkty były ucztą dla Twoich zmysłów.

DŹWIĘKI NATURY

Wrażenie dźwiękowe, jakie odbieramy przed zaśnięciem, pomagają nam wejść w stan głębokiego relaksu. Aby pomóc Ci wprowadzić się w tryb odpoczynku stworzyłyśmy aplikację ułatwiającą zasypianie. Dzięki niej przeniesiesz się do lasu w trakcie wiosennego deszczu, nad morze z szumiącymi falami czy na łąkę pełną śpiewających ptaków, pozostając cały czas w swojej sypialni. Znajdziesz w niej również dźwięki do jogi, medytacji i relaksu.

MOC RYTUAŁÓW

To, co chcemy przekazywać światu, to nie tylko produkty. Pragniemy dawać doświadczenie. Dlatego stworzyłyśmy wieczorny rytuał SLAAP, który wyzwala moc wyciszenia i uspokojenia. Nie tylko przygotuje Cię do snu, ale także doskonale wpłynie na kondycję Twojej skóry.

Zapraszam Cię do świata SLAAP HOME RITUALS – rozgość się i doświadczaj uczucia bycia zadbaną i wypoczętą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.